Z czego słynie Malaga?

Malaga

Andaluzja jawi się pięknem Malagi. To miasto, które zrzesza każdego roku tłumy turystów. Rozsławił je Pablo Picasso, który pochodzi z Malagi. Ale nie jemu jednemu zawdzięcza ona swój wyjątkowy urok. Do dzisiaj w Maladze można zwiedzać dom artysty, który jest muzeum sztuk pięknych. Wielu osobom Malaga kojarzy się przede wszystkim z aromatycznym winem, które znane jest także poza Hiszpanią. To urokliwe miasteczko na południu Hiszpanii ma do zaoferowania naprawdę sporo. Na Costa del Sol słońce nie próżnuje i dlatego malownicze plaże są oblegane przez turystów o każdej porze roku.

Malaga – malownicze miasto w Hiszpanii

Malaga jest także miejscem, w którym można doświadczyć prawdziwej uczty dla podniebienia. Na hiszpańską paelle skuszą się nawet najbardziej wyborni smakosze. Hiszpanie słyną z zamiłowania do zabawy. W Maladze można w pełni tego doświadczyć. Smaczne jedzenie,w ino i taniec do białego rana. Hiszpanie nigdy nie mają dość. Niekiedy turytom trudno dotrzymać im kroku. W Maladze warte uwagi jest także muzeum archeologiczne zwane Twierdza Alcazaba. Na pewno nie sposób się nudzić, bo już sam spacer po malowniczej Maladze jest niezwykłym doświadczeniem, które kształtuje niezapomniane wspomnienia. Osoby, które lubią obcowanie z łonem natury na pewno swoje kroki skierują do ogrodu botanicznego, który zachwyca swoim pięknem.

Nauka hiszpańskiego za granicą – przyjemne z pożytecznym

Korzystając z kursów hiszpańskiego za granicą można zwiedzić ten przepiękny kraj. Pozwala to na poznanie kultury, zabytków, architektury i tradycji Hiszpanii. W taki sposób łączy się edukację z aspektem przyjemnościowym, czyli zwiedzaniem. To także wiele uczy. Pozwala zrozumieć mentalność rodowitych mieszkańców i poznać ich dorobek narodowy. Malaga nie jest jedynym miastem godnym polecenia. Takich miejsc na mapie Hiszpanii jest znacznie więcej. Spacerując ulicami Malagi trzeba mieć oczy szeroko otwarte, bo być może w swoje rodzinne strony postanowi się wybrać gwiazda kina światowego – Antonio Banderas. Byłaby to niezwykła gratka dla wielbicieli jego talentu. Zobacz więcej na http://www.jpedukacja.pl/kursy_jezyk/malaga/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *