Malta – popularne miejsce na obozy młodzieżowe

Malta

Obozy młodzieżowe zagraniczne to obecnie ciekawa propozycja na spędzanie wakacji. Młodzież łączy w ten sposób naukę z przyjemnością. Malta jest wyspą, która zachwyca niezwykłą architekturą. Malownicze krajobrazy, piękne plaże i wyjątkowo sprzyjający klimat – takie wakacje na pewno warto przeżyć. W takich niezwykłych warunkach dodatkowo intensywna nauka języka angielskiego prowadzona przez wykwalifikowaną kadrę. Rodzice coraz częściej wybierają taki sposób na wakacje dla swoich pociech.

Klimat Malty – słońce rozpieszcza tu przez cały rok

Temperatura na Malcie w ciągu roku nie spada poniżej dwudziestu stopni. Słońce w okresie wakacyjnym sprzyja turystom. Ponadto blisko z niej an Sycylię, którą bez wątpienia też warto zwiedzić. Na Malcie można się spotkać z ogromną liczbą świątyń, które datuje się jako najstarsze na świecie. Za sprawą malowniczej stolicy – Valletcie, Malta znalazła się na liście UNESCO. Ponadto można zwiedzić katakumby i krypty. Poza zwiedzaniem Malta jest też atrakcyjna pod względem tajskich plaż. Dla nurków to wspaniałą przestrzeń do realizacji swoich pasji.

Obozy językowe Malta – nauka w niezwykłych okolicznościach przyrody

Na Malcie warto korzystać ze spacerów, podczas których roztaczają się niezapomniane krajobrazy. Widok jaskiń drążonych w klifach zapiera dech w piersiach. Blue Grotto, bo o nich mowa, to system jaskiń, w których krystalicznie czysta woda mieni się niezwykłym lazurem. Widok jest niezapomnianym wspomnieniem.

Ponadto warto zobaczyć wioskę, która została stworzona na potrzeby produkcji bajki „Popey”, która zyskała popularność na całym świecie. Do dzisiaj wioska ta istnieje i zachwyca swoją malowniczością i bajecznym urokiem. Spokój można znaleźć w Mdinie – mieście, w którym nie ma ruchu ulicznego. Dlatego zyskało przydomek „cichego miasta.”Malta uchodzi za kraj bezpieczny dla turystów. Mieszkańcom żyje się tam dobrze, spokojnie. To dobre samopoczucie jest odczuwalne dla gości, którzy są przyjmowani z życzliwością.

Kursy angielskiego na Malcie znajdziesz na http://www.jpedukacja.pl/obozy_jezyk/obozy-jezykowe-malta-cypr/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *